Hakkımızda

Hakkımızda

Alfa Vize Danışmanlığa Hoşgeldiniz.

Yurt dışı seyahatlerinde en önemli etkenlerden bir tanesi de vize alma işlemleridir

Vize alma işlemi çok  önemlidir.Özenli  bir çalışma ister .Hata kabul etmeyen hassas bir süreçtir.

Her ülkenin kendine özgü belgeleri, kriterleri, formları ve başvuru sürecinde izlenmesi gereken yöntemleri vardır.. Size ait pek çok konu konsolosluklar tarafından değerlendirilmektedir.Bu değerlendirmelerden olumlu bir sonuçla çıkmak şansa değil bilgi, deneyim ve  özenli bir çalışmaya bağlıdır

Ayrıca  konsolosluklarda her geçen gün  değişen vize prosedürlerini de göz ardı etmemek gerekir.

Vize alma sürecinde yaşanacak stres, herhangi bir hata durumunda geriye dönüşün zorlukları bu bağlamda da zaman ve nakit kaybı düşünüldüğünde,  vize alımlarında profosyonel bir  yardımın yararlı  olacağı görülmektedir.

Bu nedenle konusunda uzman ve amatör  ruha sahip bir kadro ile çalışmak  vize reddi olasılığınızı  en aza indirecek sizin  zamandan ve paradan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır..Biz alfa vize olarak amatör çalışma ruhumuzu , bilgimizi, deneyimlerimizi  sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Amacımız ; her bireye  Dünya’nın her yerine özgürce seyahatin yolunu açarak,  seyahatinizin keyfini sürmenizi sağlamaktır

Türkiyenin her ilinden yapacağınız başvurularınız  bizim aracılığımızla gerçekleştirilecektir. Bu konuda sadece iletişim formumuzu doldurmak yeterli olacaktır.

Biz Alfa vize olarak konsoloslukların  belirlediği evrakları eksiksiz ,sorunsuz olarak organize edip  başvurunuzu gerçekleştiriyoruz.takibini yapıyoruz. Vizeniz onaylandıktan sonra da sizlere gönlünüzce geçireceğiniz bir seyahat diliyoruz.

ALFA VİZE

  •   AKDENİZ MAHALLESİ AKDENİZ CADDESİ AKDENİZ İŞ MERKEZİ NO:5 KAT: 5 DAİRE : 512 KONAK / İZMİR

  • (0232) 570 04 24

  • 0532 611 45 84

  •    Mail: info@alfavize.com

         

İletişim

Seyahat Acentası


Belge No: 10583

© Copyright 2016 by JeXiR for ALFA VİZE

We LOVE GOOGLE